Сінгапур за 96 годин

Сінгапур за 96 годин

96 годин 🤯 саме стільки можна перебувати в Сінгапурі 🇸🇬 з метою транзиту без візи Українцям🇺🇦. Отже, в кращому випадку, це 3 ночі 🌌 і на мою думку цього майже достатньо щоб глянути найкрутіші місця. Авжеш це дуже суб’єктивно, але я б обрав наступний маршрут.

День 1

🌅 Починаємо з Chinatown Heritage Centre, це центр китайського кварталу, дуже колоритний. Завітайте в Buddha Tooth Relic Temple і Thian Hock Keng Temple. 🕛 Наступна зупинка - Telok Ayer Market - один з найпопулярніших хокер центрів, тут обідаємо і рухаємося пішечком в сторону The Shoppes at Marina Bay Sands. Ми пройдемо крізь бізнес квартал і отримаємо крутезний вид на гавань. По прибуттю, якщо є час можна заскочити в Marina Bay Sands Casino на 1 поверсі, вхід вільний, ще й можна отримати халявні напої. Далі на 3тій повер і переходимо з торгового центру в Marina Bay Sands Hotel, через нього йде міст який нас проведе до наступної точки Cloud fores & Flower dome. Сюди рекомендую зайти, прогулянка займе +- 1.5 години. Після цього гуляємо в Gardens by the bay - вхід вільний.
🌇На вечерю можна проїхати в Alaturka на Haji lane - арабська вулиця ще й погуляти там.

Supertree grove Chinatown

День 2

Рухаємо далі на північний захід.
🌅 Зранку йдемо в Singapore Botanica Gardens, вхід вільний, але не пошкодуйте пару басів і зайтідь в закриту частину - National Orchid Garden, особливо якщо це сезон цвітіння орхідей. 🕛На обід їдемо в Vivo City, на останньому поверсі є великий фудкорт - “Food republic”. Одразу збоку є тераса на якій можна почілитися і помилуватися виглядом на залив і острів Sentosa. Після цього спускаємося на перший поверх і пішечки ідемо до Universal Studios Singapore, десь 25хв. На сам парк розваг часу мабуть не стане але погуляти навколо можна. Після цього вертаємося до Vivo city і йдемо пішки +- 1 година або можна під’їхати автобусом до Mount Faber Park - найвища гора країни. Тут прекрасно зустріти захід сонця. (Також на гору можна піднятися фунікулером, він простягається з вершину аж до острову Sentosa)
🌇 На вечерю, для колоритності я б порекомендував поїхати на Geylang street і зайти в Eminent Frog Porridge або ж 126 Dim Sum. Дуже по місцевому.

Chinatown Cloud Forest

День 3

Їдемо в National Gallery Singapore, на виставки, якщо ви не фанат, можна і не йти. Можна безкоштовно піднятися на 4 поверх, на терасу звідти відкриється крутезний вигляд на місто. Та й сам будинок і зсередини і ззовні дуже гарний. Далі йдемо до Boat Quay і від нього вздовж річки рухаємося до Clarke Quay. Це поєднання барів і стареньких китайських будиночків. По дорозі побачите Jumbo seafood, дуже популярний ресторан, особливо відомий фірмовим Сінгапурським chilli crab, але він не з дешевих. Після обіду ідемо в National Museum Singapore, рекомендую зайти і погуляти, дуже цікаво.
На вечерю їдемо на Orchard street - це вулиця з найдорожчими і найкрутішими брендовими магазинами, тут купа молів і взагалі досить красиво хоч і урбаністично. На вечерю я б пішов до Cuppage road - там є аля фуд корт але з купою ресторанів, кожен знайде щось своє.
Щоб помилуватися цим всім згори можна піти на терасу Orchard Central Mall.

NTU Chinatown

День 1️ або 4️.

Після прильоту або перед вильотом обов’язково виділіть +-2 години щоб погуляти в Jewel Changi - торговий центр на території аеропорту з всім відомим фонтаном Rain Vortex. На останньому поверсі тут також є скляний міст з крутезний виглядом на фонтан.

Jewel Changi Jewel Changi

Must try

 • Brown sugar bubble milk tea
 • Chilly crab (в Jumbo)
 • Laksa
 • Curry fish head (індійський або китайський стиль)
 • satay (в East Coast Lagoon Food Village)
 • stingray (в East Coast Lagoon Food Village)
 • bak kuh teh
 • Kaya toast with Kopi (сніданок).
Satay Chilly crab

Якщо залишився час

 1. Jurong Bird Park
 2. Lee Kong Chian Natural History Museum
 3. Singapore zoo і/або Night Safari чи River Safari - хоча вони знаходять поруч але це 3 різні штуки.

Транспорт

Найкраще в Сінгапурі пересуватися на громадському транспорті. Зазвичай метро на +/- 20% швидше за автобуси. Хоча і є картка метро але також всюда можна розраховуватися звичайною карткою, Google, Apple pay і тд.


Більше фото